Mapy turystyczne, cyfrowe i inne - Wydawnictwo Kartograficzne JEL-KART

Przejdź do treści

Mapy turystyczne, cyfrowe i inne

Mapy papierowe

Wydawnictwo Kartograficzne JEL-KART zajmuje się opracowywaniem, aktualizacją, drukiem map oraz ich dostawą do klienta. Tworzymy mapy:

- ogólnogeograficzne
- turystyczne
- plany miast

- mapy ścienne

- mapy cyfrowe TrekBuddy, Garmin i inne
- tematyczne (m.in. archeologiczne, geomorfologiczne, fizjograficzne...)
- kartogramy i kartodiagramy
- z wykorzystaniem cyfrowych modeli rzeźby terenu
- i wiele innych

Nasze mapy dedykowane są dla bardzo szerokiego grona odbiorców, poczynając od turystów szukających map na weekendowe wędrówki, poprzez urzędy pragnące zamieścić na swoim terenie specjalistyczne mapy tablicowe i reklamowe, po małe i duże przedsiębiorstwa zamawiające mapy do celów promocyjnych, reklamowych i informacyjnych.

Posiadamy ofertę map w różnych wielkościach i drukowanych na różnych rodzajach papieru, mapy powlekane, laminowane, a także drukowane bezpośrednio na innych podłożach (pcv, aluminium, płótno i inne).

Mapy rastrowe i wektorowe

Wydawnictwo Kartograficzne JEL-KART swiadczy usługi w zakresie opracowania i sprzedaży map w formie cyfrowej. Najczęstszą formą zamawianych map w postaci cyfrowej są mapy w formatach rastrowych, głównie jako .tiff lub .jpg. Oferujemy również mapy wektorowe w formatach .cdr, .pdf oraz innych, włącznie z plikami .shp (mapy GIS).

Jako dynamicznie rozwijająca się firma wydawnicza, mamy w swojej ofercie także mapy specjalnie przygotowane do publikacji w internecie. Mapy przygotowywane są w technologiach html, xhtml, html5, flash i java. Przykład takiej mapy można zobaczyć tutaj
.

Mapy cyfrowe, które oddajemy Państwu do dyspozycji
, mogą zostać przygotowane także w wersji dla urządzeń mobilnych współpracujących z odbiornikami GPS. W takich przypadkach nasze mapy współpracują z progamami Trek Buddy i Garmin, dostępnych dla urządzeń działających w systemach operacyjnych Java, Android, iOS oraz Windows CE.

Każdorazowo przy zakupie map cyfrowych podpisujemy z zamawiającym umowę i załączamy pisemną licencję na wykorzystanie takich map.

Dla wszystkich urzedów miast, gmin i powiatów oraz innych instytucji lokalnych i samorządowych
, mamy przygotowana specjalną promocję!!! Przy zamówieniu map drukowanych, przekazujemy bezpłatnie mapy w wersji na urządzenia mobilne zgodne z programem Trek Buddy (dot. planów miast i map turystycznych) oraz mapę w technologii JAVA, gotową do zmieszczenia na stronie internetowej urzędu/instytucji!!!

Wróć do spisu treści