Przygotowanie do druku - Wydawnictwo Kartograficzne JEL-KART

Przejdź do treści

Przygotowanie do druku

Wydawnictwo Kartograficzne JEL-KART posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z wieloma drukarniami na terenie Polski i krajów UE.
Zajmujemy się profesjonalmym przygotowaniem do druku map, książek, albumów, przewodników, folderów reklamowych, ulotek i innych publikacji zgodnie z ogólnymi zasadami DTP, jak również na konkretne zalecenia wyspecjalizowanych drukarni.

Cechuje nas bardzo krótki czas opracowania i przygotowania do druku powierzonych materiałów. Współpracujemy z profesjonalnymi grafikami, dzięki czemu możemy zaproponować doskonały, dopasowany do oczekiwań klienta design publikacji. Istnieje możliwość korekty stylistycznej i ortograficznej.

Nasi klienci najczęściej zamawiają kompleksową obsługę, polegającą na opracowaniu graficznym, przygotowaniu do druku, korekcie, wydruku i dostawie gotowych materiałów pod wskazany adres.

Obecnie proces DTP nie ogranicza się wyłącznie do przygotowania materiałów do druku, to również proces przygotowania materiałów w formie cyfrowej, gotowych do publikacji jako e-booki oraz to zamieszczenia na stronach internetowych. Dotyczy to wszystkich dziedzin naszej działalności wydawniczej, poczynając od map, poprzez książki, a na ulotkach i broszurach reklamowych kończąc.

Posiadamy własną pulę numerów ISBN, dzięki czemu wydawnictwa opatrzone takim numerem bez problemu można rozprowadzać do księgarń, kiosków. Dodatkową zaletą jest 5% stawka podatku VAT. Będąc zarejestrowanym europejskim płatnikiem VAT, jesteśmu uprawnieni do wystawiania dla naszych klientów z krajów UE, faktury ze stawką podatku VAT 0%.

Wróć do spisu treści